metabo
metabo

press to zoom
metabo
metabo

press to zoom
1/1

METABO

Produkty Metabo to narzędzia w pełni bezpieczne. Ich użytkowanie w zgodzie z zasadmi BHP nie stwarza zagrożenia dla zdrowia

Narzędzia Metabo to urządzenia najwyższej jakości przystosowane do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach.

Urządzenia Metabo to zróżnicowana grupa narzędzi. Znaleźć tu można produkty o zróznicowanej mocy - od kilkunastu do kliku tysięcy watów.

Sylwetka firmy

Metabo to niemiecka firma z siedzibą w leżącym na terenie Szwabii mieście Nürtingen. Producent ten może poszczycić się wspaniałą, wieloletnią tradycją wytwarzania różnego rodzaju elektronarzędzi oraz innych urządzeń. Metabo to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego początków należy szukać aż 90 lat temu. Metabo zatrudnia 1800 pracowników i może poszczycić się przychodami siegąjącymi 400 mlm euro. Niemiecki firma swoje produkty kieruje zarówno do amatorów jak i profesjonalistów związanych z branżami takimi jak remontowa, przemysł metalowy czy budownictwo. Metabo to moc, jakość oraz bezpieczeństwo.

Narzędziowy.pl to największy w Polsce sklep internetowy w branży narzędziowej. Na jego stornie dostępnych jest ponad 50 tysięcy produktów. Narzędziowy cieszy się ogromnym zaufaniem Polaków – najlepiej świadczą o tym fakt, że sklep przyjął już ponad 130 tysięcy zamówień z terenu całego kraju. Z kolei wartość rocznej sprzedaży wynosi ponad 10 milionów złotych. Narzędziowy ciągle się zmienia. Specjalnie z myślą o wygodzie klientów już kilkukrotnie zmieniano szatę graficzną strony internetowej na bardziej przyjazną użytkownikowi. Oferta sklepu ciągle jest poszerzana – po to byś mógł kupić wszystko, czego potrzebujesz, w obrębie jednego sklepu.

Narzędziowy

Co poleca Narzędziowy?

Pilarka stołowa Metabo TS 254 jest najlżejszym urządzeniem w swojej klasie. Posiada hamulec silnika umożliwiający zahamowanie ostrza w trzy sekundy.

Hydrofor Metabo 9000 to wyróżniające się długą żywotnością urządzenie wyposażone w bezobsługowy silnik indukcyjny z systemem monitorującym chroniącym przed przegrzaniem

Metabo Metaloc to bardzo pojemna walizka narzędziowa wypełniona pianką. Pomieści napwadę wiele twoich narzędzi.